Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-04-07 13:25:54

trywialny

Nowy Zawodnik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 8
Punktów :   

Okocimski vs Motor

Już dzis odbędzie sie arcywazne spotkanie druzyny seniorów Brzeszczanie  maja wystąpić w swoim najsilniejszym składzie a trener KOrdela powołal z drużyny trampkarzy Tomasza Sobczyka to własnie ten zdolny zawodnik ma wieść prym w podawaniu ręczników w trakcie meczu jak i podczas przerwy . Trener Kordela powołując do swej drużyny tego mlodego zawodnika pokazał ze bierze pod uwagę szkolenie młodziezy w Brzeskim Klubie . Prawdopodobnie w nastepnym meczu do Tomasza Sobczyka ma dołączyc drugi jakze zdolny trampkarz KArol Malaga . Gdy dowiedzieli się o Tym występujący do tej pory bramkarze zastanawiają się nad zmiana  barw klubowych . Tymoteusz Kasprzycki stwierdził ze nie widzi szans wygrania rywalizacji z Karolem , znalazł sobie juz nowego pracodowace ale czeka na rozwoj sytuacji ale jego nowy kontrahentem ma byc druzyna  TIKI TAKI Boguchwała występująca w jednej z 6 lig. Jedynie Krzysztof Szuba zostaje jako trzeci bramkarz naszej druzyny. Jarosław Palej obawia się bowiem ze Jan Chrabąszcz poleci jeszcze Słynnego juz Barego i to on zajmie miejsce drugiego bramkarza. Czuja ma otwartą drogę do bramki w Azylu . Wiec o robote nie ma sie co martwic.

Bede dalej starał sie zamieszczac te jakze ciekawe wiadomosci . ale jedno jest pewne  z takim rozwojem Brzeskiej młodziezy za kilka lat wylądujemy w Orange Ekstraklasa

Offline

 

#2 2007-04-08 20:24:50

Topolino

V Liga

5406877
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 70
Punktów :   

Re: Okocimski vs Motor

Kociołek co ta za login ,, trywialny'' !!!! ale ty bajki umiesz pisać ;>

Offline

 

#3 2007-04-10 16:18:49

trywialny

Nowy Zawodnik

Zarejestrowany: 2007-04-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Okocimski vs Motor

wypraszam sobie nie jestem zaden Kociolek !! prosil bym o poinformowanie czy Tomasz Sobczyk został najlepszym podawaczem ręczników w druzynie Piwoszy

Offline

 

#4 2007-04-10 17:05:00

Topolino

V Liga

5406877
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 70
Punktów :   

Re: Okocimski vs Motor

Ok. Tylko nie było  nic mowy o Kociołku więc prosty wniosek... odezwij sie do mnie na gg i sie mi przedstaw

Offline

 

#5 2007-04-12 08:31:40

Bramkarz OKS

Nowy Zawodnik

Zarejestrowany: 2007-04-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Okocimski vs Motor

Marcyś to jestem Ja. Następny mecz gramy z Wisłoką i myśle że wygramy. Zapraszamy o 12:30 na mecz trampkarzy starszych OKOCIMSKI BRZESKO vs. WISŁA SZCZUCIN,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odrodzeni.pun.pl www.total-wrestling.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl www.pocketmonsters.pun.pl www.unionek.pun.pl